Odkryj i uwolnij swoje blokady

Raz na zawsze pozbądź się tego, co Cię hamuje i ogranicza przed życiem, jakiego pragniesz!

ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD TO:

Program online: 8 modułów, kilkanaście godzin nagrań

Dostęp do grupy na Facebooku

Live 1x w tygodniu z sesją Q&A

Dożywotni dostęp i aktualizacje

BONUSY

Czy Ty też mierzysz się z podobnymi wyzwaniami?

Masz plany, pomysły marzenia, ale na planach się kończy. Nie przechodzisz do działania, bo czujesz, że coś Cię przed tym powstrzymuje.

Chcesz zmienić swoje życie, ale nie wierzysz, że jest to możliwe.

Masz wrażenie, że stoisz w miejscu, Twoje życie kręci się w kółko, a Ty jesteś w samym środku tego błędnego koła i nie wiesz, jak z niego wyjść.

Szukasz odpowiedzi w książkach, filmach na YouTube, licznych szkoleniach, ale wciąż nie masz rezultatów, których oczekujesz.

Sprawdzasz, co działa u innych, jak oni sobie radzą z wyzwaniami i próbujesz ich rozwiązania wprowadzić u siebie, tylko po to, by na koniec zobaczyć, że u Ciebie to nie działa.

Doświadczasz uczucia zwątpienia i frustracji, czujesz niewykorzystany potencjał, tracisz zaufanie do siebie i przestajesz w siebie wierzyć.

Kiedy zaczynasz działać, zawsze coś Cię rozprasza i odpuszczasz po pierwszych kilku krokach.

Zobacz, co tracisz,

jeśli nie zaczniesz zmieniać swojego życia już dzisiaj

Rezygnujesz z lepszego życia. Pozwalasz blokadom, by przejęły władzę nad Tobą i powstrzymały Cię przed działaniem, a tym samym udaremniły możliwość zmienienia na lepsze sytuacji, w której obecnie się znajdujesz.

Odpuszczasz swoje marzenia. Żyjesz życiem, które tak naprawdę nie jest Twoje i oczekiwaniami, które stawiają przed Tobą inni, odbierając sobie szansę na szczęście i spełnienie.

Tracisz czas, na snucie planów i marzeń, które nie mają szansy się ziścić. Żyjesz w przeszłości, zamiast tu i teraz, by za kilka lat obudzić się i stwierdzić, że nic się nie zmieniło, a Ty nadal jesteś w tym samym miejscu.

Nie martw się, ja też tam kiedyś byłem!

Doskonale rozumiem wyzwania, przed jakimi obecnie stoisz

Dlatego przygotowałem dla Ciebie coś, co pomoże Ci przezwyciężyć blokady i w końcu zacząć działać, zamiast tylko myśleć:

Program – ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD

Ten program będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

czujesz, że kręcisz się w kółko i niezależnie co robisz i jak bardzo się starasz, to nadal stoisz w miejscu

nie czujesz satysfakcji z tego co robisz i masz wrażenie, że wszystkie Twoje działania nie mają sensu

frustrujesz się, bo czujesz, że drzemie w Tobie niewykorzystany potencjał, który od dawna próbujesz uruchomić, ale bez rezultatów

nie wiesz, w którą stronę iść, by zrealizować swoje wizje, plany i marzenia

odkładasz działanie na później, nigdy nie wychodzisz z fazy planowania

nie masz do siebie zaufania, odczuwasz brak wiary w siebie i w swoje decyzje

Już dziś pokonaj to, co Cię hamuje i ogranicza przed życiem, jakiego pragniesz!

Jak program ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD pomoże Ci zmienić Twoje życie na lepsze?

1.

Zrozumiesz, jak funkcjonuje Twój świat wewnętrzny

Zaczniesz rozumieć siebie i swoje zachowania. Odkryjesz, dlaczego w pewnych sytuacjach, np. podczas dużego stresu, zachowujesz się w określony sposób i dowiesz się, jak sobie z tym radzić.

2.

Określisz swoje blokady i sprawdzisz, na jakim są poziomie

Samo określenie blokad nie wystarczy, potrzebujesz jeszcze wiedzieć, na jakim one są poziomie. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej dobrać narzędzia do ich przełamania, które znajdują się w programie.

3.

Poznasz rozwiązania i nauczysz się, jak sobie radzić z wyzwaniami

To, że jedne rozwiązania zadziałały u Twojego znajomego czy osoby, którą obserwujesz w internecie, nie oznacza, że zadziałają również u Ciebie. Jeśli więc naprawdę chcesz pozbyć się blokad i zmienić swoje życie, potrzebujesz konkretnego rozwiązania, które sprawdzi się w Twoim przypadku. Powiem Ci, jak wybrać to odpowiednie.

4.

Dowiesz się, jak zapanować nad stresem, frustracją i innymi emocjami

Czasem coś nie idzie po Twojej myśli. To normalne i wszyscy tak mamy. Zapewne jednak w takich momentach pojawiają się emocje, z którymi czasem nie umiesz sobie poradzić. Czujesz niemoc, zagubienie a z drugiej strony frustrację i złość. Nie ma emocji dobrych ani złych, jednak warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić. Tę wiedzę również przekażę Ci w tym programie.

5.

Ustalisz, czym tak naprawdę dla Ciebie jest lepsze życie

Wyznaczysz swoją wizję: wizję przyszłości, idealnego dnia i idealnego siebie. Zrozumiesz, że nic nie zmieni się na zewnątrz, jeśli najpierw nic nie zmieni się wewnątrz Ciebie. Dowiesz się, jak z tym pracować, by spełniać swoje cele, realizować marzenia i urzeczywistnić wizję, która teraz wydaje się czymś nie do osiągnięcia.

Co zyskujesz dołączając teraz do programu

ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD?

Możliwe, że TERAZ jesteś w tym miejscu:

nie wiesz, w którą stronę iść, kręcisz się w kółko

czujesz, że coś Cię blokuje, ale nie wiesz co to jest

sięgasz po sprawdzone przez innych metody, ale widzisz, że u Ciebie one nie działają

widzisz, że emocje przejmują nad Tobą kontrolę, zwłaszcza w trudnych sytuacjach

masz dosyć zmuszania się do dyscypliny i motywacyjnych tekstów w stylu „Kim jesteś? Jestem zwycięzcą!”

marzysz o lepszym życiu, ale na marzeniach się kończy

Po PROGRAMIE ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD będziesz tutaj:

odkryjesz wizję i ułożysz swoją życiową ścieżkę

zidentyfikujesz swoje blokady i określisz, na jakim są poziomie

świadomie dobierzesz rozwiązania, które naprawdę pomogą Ci przezwyciężyć blokady

nauczysz się panować nad swoimi emocjami i umiejętnie zarządzać energią

 poznasz konkretne metody, strategie i rozwiązania, które sprawią, że przestaniesz odkładać na później

zaczniesz świadomie i konsekwentnie działać, by te marzenia zrealizować

Każdy z nas ma blokady. To zupełnie naturalne. Szkoda tylko, że nikt dotąd nie pokazał nam jak sobie z nimi poradzić, by żyć życiem, jakiego pragniemy.

Teraz masz to na wyciągnięcie ręki.

Daję Ci sprawdzone metody i strategie, które wielokrotnie testowałem na sobie i w trakcie procesów z moimi podopiecznymi. To wiedza na całe życie, a jej wdrożenie sprawi, że w końcu zaczniesz działać, a nie tylko myśleć o przyszłości, która nigdy nie nadejdzie, jeśli czegoś nie zmienisz!

Zobacz, co mówią o mnie inni:

Od kogo będziesz się uczyć?

Nazywam się Marek Skupień i wierzę, że każdy człowiek ma niesamowity potencjał na życie w zgodzie z własną pasją.

Wiem jednak, że wielu ludzi nie potrafi zrobić tego pierwszego kroku, by sięgnąć po swoją wizję i zacząć realizować swoje marzenia. A wszystko to przez blokady, które tkwią głęboko w każdym z nas. Dopóki ich nie zidentyfikujesz, nie nazwiesz i nie określisz, nie ruszysz z miejsca. Dobra wiadomość jest taka, że gdy je poznasz i dobierzesz odpowiednie rozwiązania, zaczniesz żyć życiem, jakiego pragniesz i o jakim teraz tylko marzysz.


Jeszcze kilka lat temu byłem w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz. Żyłem z dnia na dzień. Pozostawałem w strefie komfortu, prokrastynowałem i kierowałem się utartymi schematami. Pewnego dnia powiedziałem: Dość! To nie jest życie, o którym marzyłem.


Teraz, po kilku latach, wiem, że można żyć inaczej, życiem pełnym pasji i ekscytacji i pokażę Ci, jak to zrobić!

Co otrzymasz dołączając do programu

ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD?

Uwaga: teraz właśnie trwa przedsprzedaż programu ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD. Jestem w trakcie jego tworzenia, więc masz możliwość dołączenia do tego programu w najniższej możliwej cenie, a co więcej – możesz tworzyć ten program wraz ze mną i mieć wpływ na jego ostateczny kształt.

PROGRAM ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD

8 modułów umieszczonych na wygodnej platformie kursowej, zawierających wiedzę, dzięki której odkryjesz i nazwiesz swoje blokady, określisz, jak bardzo są one silne i poznasz sposoby, jak sobie z nimi radzić. To łącznie kilkanaście godzin nagrań.

PROCES KROK PO KROKU

Pokażę Ci jak przestać odkładać życie na później, a zamiast tego świadomie żyć tu i teraz. Zobaczysz, jak zwalczyć prokrastynację i odzyskać zaufanie do siebie, swoich działań i decyzji.

WSPARCIE PRAKTYKA

Kiedyś byłem w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz. Uwierz w to, że skoro mnie się udało, Ty również możesz zmienić swoje życie. Z przyjemnością Ci w tym pomogę.

Dostęp do grupy na Facebooku

Grupa na Facebooku to społeczność osób takich jak Ty, które chcą pokonać swoje blokady, by żyć życiem, o jakim zawsze marzyli. Na grupie aktywnie się udzielam i wspieram Was w Waszej drodze.

Live 1x w tygodniu z sesją Q&A (sesja pytań i odpowiedzi)

Masz pytania? Bez obaw, nie zostaniesz bez odpowiedzi.

Na spotkaniach na żywo możesz je zadać (także anonimowo) i uzyskać natychmiastową odpowiedź. Na live’ach będę prowadził również wykłady, więc jeśli interesuje Cię jakiś konkretny temat – daj mi znać.

Materiały bonusowe

Wkrótce

Gwarancja najniższej ceny

Dołączając do szkolenia dziś, otrzymujesz gwarancję najniższej ceny. Program nie będzie już nigdy dostępny w cenie niższej, niż ta, która obowiązuje teraz.

WPŁYW NA WYGLĄD TEGO PROGRAMU

Możesz tworzyć ten program ze mną i mieć realny wpływ na jego ostateczny wygląd. Są jakieś tematy, które szczególnie Cię interesują – daj mi znać, a jeśli będą pasowały do tematyki programu, z przyjemnością stworzę konkretne materiały specjalnie dla Ciebie. A może czegoś jest za dużo i coś jest, Twoim zdaniem, niepotrzebne? Również mi o tym powiedz. Tworzę ten program dla Ciebie, by jak najlepiej Ci pomóc, dlatego jestem otwarty na Twoje sugestie.

BEZTERMINOWY DOSTĘP

W przedsprzedaży dostajesz bezterminowy dostęp do materiałów. Ze spokojem możesz więc wracać do wcześniejszych lekcji, aby utrwalić wiedzę. W kolejnych edycjach kursu prawdopodobnie dostęp będzie przydzielany tylko na rok. Otrzymujesz również dożywotnie aktualizacje.

Szkolenie w formie wideo

Kurs jest w formie wideo. Nagrane lekcje możesz odtwarzać w dowolnym czasie. Przeprowadzą Cię one przez cały proces. Możesz swobodnie wracać do wybranych lekcji i przewijać filmy.

Chcesz wiedzieć, jak dokładnie wygląda program ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD?

Poniżej znajdziesz agendę 5 z 8 modułów. Pamiętaj jednak proszę, że to przedsprzedaż programu, więc agenda może ulec modyfikacji (np. po otrzymaniu Twoich sugestii, co jeszcze warto dodać i jakie tematy poruszyć).

Moduł 1:

Świadomość funkcjonowania Świata Wewnętrznego

✔️ Mózg, czyli czy to możliwe, że blokady powstają po to, by nas chronić?

✔️ Podświadomość i programy reagowania na bodźce

✔️ Serce – odczuwanie pragnień realizacji celów

✔️ Emocje – system sygnalizowania programom, by się załączyły

✔️ Świadomość chaosu komunikacji wewnętrznej

✔️ System wyższy: intuicja i słuchanie głosu serca i wyższych aspektów

✔️ Teoria części: jak patrzeć na świat wewnętrzny, by dokonywać zmian?

✔️ Aspekt prawa przyciągania i rola praw świata, które wpływają na Twoje doświadczenia

Moduł 2:

Świadomość Problemu – ich źródła, umiejscowienie i zachowanie

✔️ Właściwości blokad, ich metaforyczne umiejscowienie

✔️ Zachowanie i wygląd – Submodalności

✔️ Analiza poziomu i czas aktywacji

✔️ Wiek problemu, źródło, trigger, czyli jak powstają blokady

✔️ Biologia przekonań – Wiara vs. Nauka

✔️ Hierarchia blokad i ich sztuczki, by ich nie zdejmować

✔️ Komunikacja świadoma z podświadomością

Moduł 3:

Świadomość rozwiązań i jak je wprowadzać

✔️ Jaki jest Twój cel? Jaka blokada? Gdzie można wprowadzać rozwiązania?

✔️ Jak dobierać narzędzia?

✔️ Narzędzie 1: Reguła 5 s

✔️ Narzędzie 2: Snajper Odległości

✔️ Narzędzie 3: Afirmacje vs. Hipnotacje

✔️ Narzędzie 4: Relabelling 

✔️ Narzędzie 5: Praca z Częściami (IFS)

✔️ Narzędzie 6-9: Zmiana Przepływu

✔️ Narzędzie 10: Permission Slip – Co wszystkie techniki mają wspólnego?

Moduł 4:

Przekonania, a emocje

✔️ Powtórka struktury od bodźca do reakcji

✔️ Skala emocji – Precyzyjne rozpoznanie poziomu

✔️ Nazewnictwo i jego znaczenie dla Ciebie 

✔️ Po czym sprawdzić, czy wierzysz. Kto kazał Ci czuć się w taki czy inny sposób?

✔️ Radzenie sobie z emocjami na skali poniżej 5-

✔️ Podnoszenie sobie emocji na skali 5+

✔️ Emocje vs częstotliwość energetyczna emocji

Moduł 5:

Wizja przyszłości

✔️ Kategoria celów i poziom ekscytacji

✔️ Precyzja celu na bazie zmysłów

✔️ Sprzyjające warunki – teraźniejszość JUŻ może być przyszłością

✔️ Idealna przyszłość 

✔️ Idealny ja

✔️ Idealna Droga: plan ekscytujących kroków i Twoja mapa skarbów

✔️ Porażka vs. Sukces – Ustawianie własnych reguł gry

✔️ Obserwator, naukowiec, eksperymentator i świadomość blokad

✔️ Zmieniający się świat vs. Twoje możliwości

Moduł 6:

Bądź Przewodnikiem Samego siebie – obudź wewnętrznego Lidera

✔️ Zarys modułu: „Jak być Liderem Swojego Systemu Funkcjonowania i Tworzenia zasad”

✔️ W przygotowaniu

Moduł 7:

Prowadzenie ze środka VS Prowadzenie wyższe

✔️ Zarys modułu: „Skąd pochodzi Intuicja, Czym jest Wyższa Świadomość i Wyższe JA”

✔️ W przygotowaniu

Moduł 8:

Poznawanie Własnego Przeznaczenia, Celu, Darów i Talentów

✔️ Zarys modułu: „Odkrywanie Wewnętrznego Potencjału”

✔️ W przygotowaniu

Ile Jest Wart Program

ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD?

Życie życiem, jakiego pragniesz, bez prokrastynacji i odkładania swoich marzeń na później (czyli w praktyce na nigdy), zrozumienie swoich emocji i tego jak funkcjonujesz, określenie blokad oraz poznanie technik na radzenie sobie z nimi jest bezcenne.


Jedni potrzebują do tego wielu lat, innym, niestety, nigdy się to nie uda.


To pułapka, z której ciężko samemu się wydostać. Dlatego wiele osób kręci się w kółko bez rezultatów, a jeśli nawet podejmują jakieś działania, to po chwili orientują się, że ciągle są w tym samym miejscu. Czy Ty też jesteś w tej grupie?


Jeśli tak, to wiesz dlaczego?

Ponieważ samodzielne szukanie własnej ścieżki i celu w życiu może być trudne i czasochłonne.

Brakuje wskazówek i drogowskazów, które pokazują, jak dojść do celu.


Dlatego, by nie tracić niepotrzebnie czasu, warto skorzystać ze sprawdzonego planu działania i doświadczenia osoby, która była kiedyś w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz.


Osoby, która może pomóc Ci określić i zrozumieć te blokady, które teraz powstrzymują Cię przed życiem pełnym pasji oraz uchronić Cię przed popełnianiem błędów.


Możesz żyć życiem, jakiego pragniesz, spełniać swoje marzenia z silną wiarą w siebie i w to, że to, co robisz, ma sens i przybliża Cię do Twojego celu. Bez prokrastynacji i bez odkładania na później.

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Odkryj metody i techniki, które pomogą Ci przezwyciężyć Twoje blokady i zacząć żyć pełnią życia. Nie odkładaj tego na później – teraz jest najlepszy moment, żeby zacząć! Daj sobie szansę, by w końcu wieść takie życie, o jakim teraz tylko marzysz. By wyjść w końcu ze sfery marzeń i zacząć wprowadzać je w życie.


Program ŚWIADOME ODKRYWANIE BLOKAD to nie tylko teoria.


To przede wszystkim praktyczne wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć cel, jakim jest odnalezienie swojej ścieżki życiowej i świadome, szczęśliwe życie w prawdzie i w zgodzie ze sobą.

Chcę Ci Zaproponować Całą Tę Wiedzę!

Gdybym miał podsumować, ile ten program jest wart, musiałabym podejść do tego całościowo.


Zastanów się, ile jest warte dla Ciebie podjęcie działań i przestanie odkładania na później swoich celów, marzeń i pragnień?


Ile jest warte zrozumienie, co Cię blokuje, by żyć życiem, jakiego pragniesz i dobranie odpowiednich metod, by raz na zawsze poradzić sobie z prokrastynacją i brakiem zaufania do siebie? 


Ile jest warte wyjście z pętli, w jakiej teraz znajduje się Twoje życie, by już nie tracić ani jednego dnia więcej na bezsensowne kręcenie się w kółko?


Ile jest wart czas, który zaoszczędzisz na samodzielnych poszukiwaniach, jeśli pozwolisz mi się poprowadzić.


To wszystko jest bezcenne!


DODATKOWO dostajesz jeszcze:


Dostęp do grupy na Facebooku – 333 zł

Live 1x w tygodniu z sesją Q&A 555 zł

Dożywotni dostęp i aktulizacje bezcenne

Wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądał ten kurs – bezcenne

BONUSY

Łączna wartość bonusów to 888 zł


Zadaj sobie pytanie, ile jest wart dla Ciebie gotowy PROGRAM,

który krok po kroku pokaże Ci, jak w końcu przestać odkładać na później, odkryć, co teraz blokuje Cię przed podjęciem działania i wskaże sprawdzone i konkretne metody, które możesz zastosować, by zacząć żyć życiem, jakiego pragniesz, a o jakim teraz tylko marzysz? By te marzenia w końcu stały się rzeczywistością?!


Jestem przekonany, że 999 zł to ułamek kwoty, o której myślisz.

I za taką kwotę, będę oferował program po ukończeniu.


Jednak pomyślałem, że ponieważ jest to przedsprzedaż, a program jest w trakcie tworzenia, to w podziękowaniu za Twoje zaufanie postanowiłem dać Ci najkorzystniejszą cenę.

Dlatego dzisiaj możesz mieć ten program za jedyne:

444 zł

Otrzymasz także 14-dniową gwarancję satysfakcji! 

Propozycja ważna przez:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Co dokładnie otrzymujesz w ramach programu

ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD?

PROGRAM ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD

Program online: ŚWIADOME USUWANIE BLOKAD – bezcenne

Dostęp do grupy na Facebooku – 333 zł

Live 1 x w tygodniu z sesją Q&A 555 zł

Dożywotni dostęp i aktulizacje – bezcenne

Wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądał ten kurs – bezcenne

BONUSY

To łączna wartość, co najmniej – 888 zł

W przedsprzedaży możesz mieć ten program za jedyne:


444 zł

14- DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Wiedza zawarta w tym programie to moje kilkunastoletnie doświadczenie. Dziś chcę się nim z Tobą podzielić, by pokazać Ci, że możesz spełniać swoje marzenia, jeśli tylko odkryjesz, co obecnie blokuje Cię przed ich realizacją i życia życiem, jakiego pragniesz.


Skoro ja wyszedłem z tego kołowrotka codzienności i nauczyłem się zwalczać swoje blokady, to głęboko wierzę, że Ty również możesz tego dokonać.


Jeśli mimo to uznasz, że ten program nie jest dla Ciebie, masz ode mnie 14 dni na zwrot, od momentu wypuszczenia ostatniego modułu, który planuje w połowie listopada. W praktyce do końca listopada masz czas do zastanowienia czy ten program jest dla Ciebie.

Oddam Ci każdą zainwestowaną złotówkę, napisz tylko, proszę, dlaczego chcesz dokonać zwrotu.


Chcę, by ten program był najlepszy na rynku i zaktualizuję go o informacje otrzymane od Ciebie.

POSŁUCHAJ OPINII ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

Czy jest inna droga?

Oczywiście. Możesz próbować samodzielnie szukać informacji na ten temat.


Możesz przeczytać mnóstwo książek, obejrzeć wiele filmów na YouTube i przeszukać internet od deski do deski. Tylko po co?


Ile czasu stracisz na sprawdzanie, czy te metody i informacje są wiarygodne?


Ile jeszcze razy wrócisz do punktu wyjścia, gdy okaże się, że to, co miało dać spektakularne efekty, jednak nie działa?


Prawda jest taka, że nic nie zastąpi doświadczenia osoby, która kiedyś była w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz i która już przeszła tę drogę, na której początku Ty obecnie się znajdujesz.


00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Tylko teraz, w przedsprzedaży, możesz mieć ten program (i tworzyć go ze mną) za jedyne

444 zł

Być może powiesz mi – Marku, program jest świetny, agenda wygląda obiecująco i chcę być częścią tego procesu, ale nie mogę sobie w tym momencie pozwolić na taką inwestycję.


Mam więc dla Ciebie dobrą wiadomość. 


Teraz możesz kupić ten program, korzystając wygodnych rat 0%. 


Płatność za kurs możesz rozłożyć nawet na 10 bezpłatnych rat,

czyli Twoja inwestycja to jedynie 44 zł miesięcznie. 


Pomyśl, co teraz możesz kupić za 1,50 zł dziennie? 2 bułki w sklepie?

Może wystarczy, choć też niekoniecznie. 


A możesz tę kwotę zainwestować w swój rozwój, określić co Cię blokuje, wybrać jedno ze sprawdzonych rozwiązań i zastosować je u siebie, by nie tracić już ani jednego dnia na bezsensowne kręcenie się w kółko, tylko rozpocząć życie, o jakim teraz tylko marzysz!

Propozycja ważna przez:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Copyright Marek Skupień Polityka prywatności Regulamin